18 Aralık 2014

İnci Akü, Türkiye’nin İnovasyon Lideri Seçildi
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye’nin ilk inovasyon (ürün geliştirme, yenileşme işlemi) geliştirme programı İnovaLİG ile Türkiye’nin inovasyon liderlerini belirledi. Geniş kapsamlı değerlendirme aşamalarından geçirilerek 5 farklı kategoride Türkiye’nin en inovatif şirketlerinin seçildiği yarışmada, sektöründe yeniliklerin ve ilklerin elçisi olarak öne çıkan İnci Akü “İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde birinci oldu.  

6 Aralık Cumartesi günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen gecede İnci Akü adına ödülü, İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Perihan İnci aldı. İnovasyon’un İnci Holding’in kurum kültürünün bir parçası haline geldiğini vurgulayan Perihan İnci, “Grubumuzun amiral gemisi olan İnci Akü, ‘İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü’ kategorisinde aldığı birincilikle bizleri gururlandırdı. İnovasyon geleceğe yön verecek. İnci Holding olarak, bunu biliyor ve bu inançla tüm iş süreçlerimizin merkezine inovasyonu alıyoruz. Bu önemli ve çok değerli başarıda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Ayrıca Türkiye İhracatçılar Meclisi’ni tebrik ederim. Zira bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği İnovasyon Haftası; içeriğiyle, kapsamıyla çok başarılı ve bizler için ufuk açıcı nitelikteydi” dedi.  

İnci Akü Genel Müdürü Cihan Elbirlik ise alınan ödülle ilgili şöyle konuştu: ‘‘Güçlü Ar-Ge ekibimiz ve yenilikçi bakış açımızla yaptığımız yatırımların karşılığı olarak aldığımız ödüller bizi çok motive ediyor. İnovasyon alanında aldığımız bu ödül, tüm ekip olarak bizlere büyük mutluluk ve gurur yaşattı. Günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayan, kurulduğu günden bu yana yatırımlarını ileri teknolojiyi hedefleyerek, marka, inovasyon, teknoloji ve sürdürülebilir çevre politikalarına yönelik olarak gerçekleştiriyor; yaptığımız çalışmalarla hem yurtiçinde hem yurt dışında yakaladığımız başarı grafiğini her geçen gün daha yukarıya taşıyoruz. Sürekli gelişimi hedefleyen bakış açımız ile, sektörde ilklerin ve yeniliklerin elçisi olmaya; aldığımız ödüllerle başarılarımızı taçlandırmaya devam edeceğiz’’.

Bu haber : 6488 kez izlenmiştir
Bu sayfa : 2725528 kez ziyaret edilmiştir.
Bu sayfa : 1263270 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 2609031 kez ziyaret edilmiştir.